اخبار

دبیر جشنواره "هنر و رسانه" مشخص شد

دبیر جشنواره "هنر و رسانه" مشخص شد
در نخستین نشست شواری سیاست گذاری جشنواره «هنر و رسانه» دکتر محمد مهدی فرقانی به عنوان دبیر این جشنواره انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حمید شاه آبادی در نخستین جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره «هنر و رسانه» که روز شنبه 21 مردادماه برگزار شد، گفت: حوزه رسانه ای هنر باید تخصصی شود تا بازتاب اتفاقات هنری در کشور صحیح و تخصصی باشد.

معاون امور هنری همچنین افزود: ارتباط ما به عنوان متولی هنر کشور باید به نحو تخصصی با رسانه ها شکل بگیرد.

وی خاطرنشان ساخت: برگزاری نشست های پژوهشی در کنار این جشنواره باعث افزایش بهره وری این جشنواره خواهد شد. همچنین می توان از یک نشریه یا خبرگزاری که در بازتاب اخبار و رویدادهای هنری فعالیت بیشتری داشته تقدیر کرد.

در این نشست اصغر امیرنیا، سرپرست اداره کل هنرهای تجسمی، کیوان سهرابی، مدیر اجرایی کارگروه ساماندهی مد و لباس، قادر آشنا، مدیر هنرهای نمایشی، عیسی کشاورزی، مدیرکل دفتر آموزش، مرتضی باقر نژاد، سرپرست حوزه مشاور اجرایی و علی ستوده نیا، مدیر روابط عمومی حضور داشتند.

در پایان این جلسه دکتر فرقانی حکم دبیری این جشنواره را از شاه آبادی دریافت کرد.

در متن حکم دکتر فرقانی آمده است:

"در دنیای امروز یکی از نشانه های توسعه یافتگی فرهنگی میزان فعالیت و تاثیرگذاری رسانه و هنر است ، از این روست که هنر و رسانه را می توان دو بال توسعه یافتگی فرهنگی معرفی و بر همراهی این دو تاکید کرد. به همین منظور برگزاری نخستین جشنواره «هنر و رسانه» طراحی شده تا ضمن بهره گیری از نظرات و دیدگاه‌های هنرمندان و اهالی رسانه، فرصتی برای تعامل بیشتر فعالان عرصه های هنر و رسانه باشد و بر نقش و تاثیرگذاری این دو برهم تاکید شود.

 لذا نظر به تجارب و شایستگی‌هایتان در عرصه ارتباطات و حوزه رسانه، جنابعالی را به عنوان دبیر نخستین جشنواره «هنر و رسانه» منصوب می نمایم . توفیق شما را در برگزاری هرچه بهتر این جشنواره از خداوند سبحان خواستارم ."

۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید