اخبار

انتشار فراخوان «نخستین جشنواره هنر و رسانه»

انتشار فراخوان «نخستین جشنواره هنر و رسانه»
فراخوان «نخستین جشنواره هنر و رسانه» که با هدف توجه بیشتر به کارکردهای رسانه در عرصه هنر در دست برگزاری است،‌ منتشر

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، «نخستین جشنواره هنر و رسانه» به همت معاونت هنری با موضوعات هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی، موسیقی، آموزش هنری و بخش ساماندهی مد و لباس برگزار می شود.

این جشنواره در سه بخش روزنامه ها و نشریات، خبرگزاری ها و سایت های خبری و همچنین رادیو و تلویزیون برگزار خواهد شد. مطبوعات، خبرگزاری ها و سایت های خبری می توانند آثار خود را در بخش های خبر  و گزارش خبری،  گزارش(توصیفی / تحلیلی/تحقیقی) ، نقد، مقاله و تحلیل، یاداشت و سر مقاله،  مصاحبه، عکس و گزارش تصویری و تیتر  به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. در بخش رادیو تلویزیون نیز گزارش های خبری و غیر خبری پذیرفته می شوند.

فعالان رسانه که در  فاصله شهریور ماه 1389 تا پایان شهریور ماه 1391 نسبت به انتشار مطلب با موضوع هنر در خبرگزاری ها، مطبوعات، رادیو و تلویزیون اقدام کرده اند می توانند با ارسال آثار خود در«نخستین جشنواره هنر و رسانه» شرکت کنند.     

متقاضیان شرکت  در جشنواره  باید سه نسخه pdf یا نسخه اسکن شده آثار خود را تا پایان مهرماه 1391(پایان وقت اداری روز یکشنبه 30/7/91) به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

شرکت کنندگان برای دریافت اطلاعات بیشتر و ارسال آثار می توانند به نشانی  خیابان حافظ، بعد از جهار راه کالج، خیابان استاد شهریار، جنب تالار وحدت معاونت امورهنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر روابط عمومی یا آدرس اینترنتیwww.honari.farhang.gov.ir  مراجعه کنند.                                                                        

۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۴:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید