اخبار

اعلام فراخوان ثبت نام رسانه در سی و پنجمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

اعلام فراخوان ثبت نام رسانه در سی و پنجمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر
فراخوان ثبت نام رسانه‌ها برای حضور و پوشش خبری سی و پنجمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، فراخوان ثبت نام رسانه‌ها شامل (خبرگزاری‌ها، سایت‌های تخصصی موسیقی، روزنامه‌ها، مجلات تخصصی موسیقی، رسانه‌های خارجی فعال در ایران، رادیو و تلویزیون و برنامه‌های اینترنتی) برای حضور و پوشش خبری سی و پنجمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر در سایت جشنواره به نشانی fajrmusicfestival.com منتشر شده و فعالان این حوزه تا تاریخ 18 دی ماه سال جاری فرصت دارند برای ثبت نام از طریق این سامانه اقدام کنند.

شرایط ثبت در سامانه به شرح زیر است:

-ثبت کامل مشخصات خبرنگار (رابط خبری)، عکاس و تصویربردار به‌همراه عکس پرسنلی و تصویر معرفی نامه مدیر مسوول رسانه در سایت جشنواره الزامی است.

-رابط خبری رسانه می‌تواند اطلاعات خود و سایر افرادی را که در معرفی نامه ذکر شده است، ثبت کند.

 -هر رسانه می‌تواند، یک رابط خبری و 7 عکاس (به تعداد سالن‌های‌ میزبان جشنواره) به همراه تصویربردار خود را در سایت ثبت نام کند.

-رسانه‌های دارای مجوز و پایگاه‌های خبری که به طور مستمر در زمینه موسیقی فعالیت می‌کنند و همچنین رسانه‌های اینترنتی تخصصی موسیقی دارای مجوز نیز با معرفی مدیر رسانه می‌توانند در این سامانه ثبت نام کنند.

فعالیت مستمر رسانه‌ها و خبرنگاران حوزه موسیقی از اولویت‌های ستاد سی و پنجمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر بوده و ستاد جشنواره پس از بررسی، خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران را برای جشنواره پذیرش خواهد کرد.

۱۰ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید