اخبار

حضور معاون امور هنری و هنرمندان در کارگاه تولید ماسک

حضور معاون امور هنری و هنرمندان در کارگاه تولید ماسک
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در کارگاه تولید ماسک در تالار حافظ از زحمات هنرمندان و بنیاد رودکی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، عصر یکشنبه 31 فروردین سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری از کارگاه تولید ماسک در تالار حافظ دیدن کرد.

براساس این گزارش معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه این بازدید، ضمن ابراز خرسندی و تشکر از همراهی و همدلی هنرمندانی که در کارگاه تولید ماسک برای کمک به هموطنانمان در این شرایط مشارکت می کنند با اشاره به سایر فعالیت های بنیاد رودکی در طول شیوع بیماری ویروس کرونا همچون اجراهای خانگی ارکستر ملی و ارکستر سمفونیک تهران با شعار(در خانه می مانیم تا زودتر روی صحنه برویم) و نشر آن در فضای مجازی که بازتاب گسترده ای در رسانه های داخلی و خارجی بهمراه داشت و همچنین اجرای برنامه ویدئو مپینگ (نورپردازی سه بعدی) با موضوع اعلام همبستگی و همدردی با تمامی کشورهای درگیر این بیماری در برج آزادی تهران و برگزاری کنسرت های آنلاین در تالار وحدت بصورت مجازی برای عموم مخاطبان بصورت رایگان با مشارکت هنرمندان موسیقی از تلاش های بنیاد رودکی در همراهی همدلانه با مردم در این دوران قدردانی نمود.

حسینی گفت: هنرمندان در این مدت با تولید و انتشار آثار هنری و انجام فعالیت هایی با مردم همدلی و همراهی کردند که ارزشمند و شایسته تحسین و سپاسگزاری است.

گفتنی است در روزهای گذشته هنرمندان موسیقی از جمله پرواز همای، کیوان ساکت و گروه سون نیز با حضور در کارگاه تولید ماسک در تالار حافظ و اجرای قطعات موسیقی و همچنین هنرمندان دیگری از جمله مرضیه برومند، ناصر آویژه، علی فروتن، حمید گلی و... با حضور در کارگاه تولید ماسک با این پویش همراهی کرده اند
۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید