اخبار

مرضیه شفاپور دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور:

لزوم تقویت ارتباط بین تولیدکنندگان و طراحان مد و لباس

لزوم تقویت ارتباط بین تولیدکنندگان و طراحان مد و لباس
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از انعقاد تفاهم‌نامه میان طراحان و تولیدکنندگان خبر داد و گفت: معتقدیم باید ارتباط این دو بخشِ طراح و تولیدکننده با یکدیگر تقویت شود و زمانی که بتوانند دغدغه‌های یکدیگر را شناسایی کنند؛ فضای پیشرفت مهیا می‌شود.

مرضیه شفاپور دبیر کار گروه ساماندهی مد و لباس کشور عصر امروز دوشنبه در دیدار با طراحان حوزه مد و لباس با اشاره به ضرورت استانداردسازی در حوزه مد و لباس گفت: زمانی که وارد این بخش شدم خلأ هایی را احساس کردم که باید پر می شد. ایجاد استاندارد و شاخص ها یکی از مهمترین کارهایی بود که تلاش کردیم در این مدت انجام دهیم.
وی بر حمایت از جوانان دراین عرصه تاکید کرد و گفت: ما به دنبال ایجاد فضایی هستیم که استعدادهای این حوزه را شناسایی کنیم تا بتوانیم با بهره گیری از ایده های آنان در راستای رونق کسب و کار گام برداریم.
 وی از انعقاد تفاهم نامه میان طراحان با تولیدکنندگان خبر داد و گفت: همچنان معتقد هستیم که باید ارتباط این دو بخش با یکدیگر تقویت شود و زمانی که بتوانند دغدغه های همدیگر را شناسایی کنند فضای پیشرفت مهیا می شود.
شفاپور با تاکید بر اهمیت آموزش در حوزه مد و لباس گفت: آموزش از مهمترین نیازهای حوزه مد و لباس است که در تلاش هستیم بسترهای آموزش عالی را در این زمینه مهیا کنیم که دعوت از اساتید فعال در خارج از کشور از برنامه ریزی های  آموزشی آینده این کارگروه است.
دبیر کارگروه مد و لباس کشور از حمایت نهادهای  نظامی و انتظامی  خبرداد و گفت: امنیت کسب و کار در حوزه مد و لباس توسط این بخش ها تضمین شده است و ما طی جلسات مختلفی که برگزار کردیم از حمایت آنها همچنان برخوردار خواهیم بود .

وی در پایان با اشاره به دیدارهای خود با مسئولان بنیاد سینمایی فارابی، گفت: تلاش کردیم تا در این دیدارها به ضرورت حضور طراحان مد و لباس در مجموعه های تولید فیلم، تاتر و موسیقی اشاره کنیم تا از حضور متخصصان این حوزه استفاده شود.

 
۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید