اخبار

فرزندان شاهد معاونت هنری تکریم شدند

فرزندان شاهد معاونت هنری تکریم شدند
مراسم تکریم فرزندان شاهد همکار معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شنبه پنجم مهرماه برگزار شد.

سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری در این مراسم گفت: دفاع مقدس واقعه ای عظیم است که هشت سال طول کشید و هفته دفاع مقدس فرصتی است تا به رشادت هایی که برای این خاک مقدس شده است فکر کنیم و ایثارگران و فرزاندان شهدا را تکریم کنیم.

حمید قبادی مشاور اجرایی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این مراسم گفت: به مناسبت چهلمین سال دفاع مقدس نمایشگاه ها و برنامه هایی از سوی معاونت امور هنری برگزار شده است که در حوزه هنرهای تجسمی نمایشگاه 8*40 با آثار هنرمندان در رشته مختلف هنرهای تجسمی در فضای مجازی برگزار شده است. نمایشگاه لحظه های جاودانه با عکس هایی از دفاع مقدس در باغ موزه دفاع مقدس و نمایشگاه جلوه های حضور زنان در دفاع مقدس نیز در فضای مجازی از سوی اداره کل هنرهای نمایشی برگزار شده است.

در حوزه تئاتر نیز 10 نمایش میدانی در باغ موزه دفاع مقدس اجرا می شود و همچنین همایش اجراهای تئاتر خیابانی در استان ها و مناطق عملیاتی در کرمانشاه، کردستان، ایلام و اروند برگزار می شود و برنامه هایی نیز در زمینه مد و لباس و موسیقی اجرا می شود.

قبادی در ادامه گفت: تکریم و تجلیل ایثارگران و رزمندگان و فرزندان شهدا نیز از برنامه هایی است که در هفته دفاع مقدس انجام می شود و تکریم فرزندان شاهد معاونت هنری نیز به این مناسبت برگزار می شود.

قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمیشی و آزاده که هشت سال در دوران دفاع مقدس در اسارت عراق بود، در ادامه خاطره ای از دوراناسارت بیان کرد.

در پایان معاون امور هنری از هشت نفر از همکاران معاونت که از فرزندان شاهد هستند، تکریم کرد.
۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۶:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید