اخبار

آزمون کارت صلاحیت تدریس مربیان آموزشگاه‌های هنری برگزار می‌شود

آزمون کارت صلاحیت تدریس مربیان آموزشگاه‌های هنری برگزار می‌شود
آزمون کارت صلاحیت تدریس مربیان آموزشگاه‌های آزاد هنری به صورت مجازی برگزار می‌شود .

به گزارش روابط عمومی دفتر برنامه ریزی و توسعه آموزش های هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، آزمون  متقاضیان دریافت کارت صلاحیت تدریس مربیان آموزشگاه های آزاد هنری رشته موسیقی به منظور جلوگیری ازشیوع بیماری کرونا و با رعایت پروتکل های بهداشتی، از راه دور  و به صورت آنلاین در حال برگزاری است.

در این آزمون ها، استان تهران با تعداد سی و دو  نفر در دو گرایش سازهای کوبه ای و ساز سنتور و استان  همدان با تعداد 137 نفر در کلیه گرایش ها حضور داشتند. همچنین کلیه متقاضیان ثبت نام شده رشته موسیقی استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی و خراسان شمالی با تعداد 150نفر در همه گرایش ها در حال انجام است. این آزمون ها طبق  تفاهم نامه همکاری بین معاونت امور هنری و موسسه فرهنگی هنری خانه موسیقی ایران  با نظارت دفتر برنامه ­ریزی و  توسعه آموزش های هنری برگزار می شود.

متقاضیان دریافت کارت صلاحیت تدریس می­توانند به سامانه  aes.farhang.gov.irمراجعه و پس از مطالعه شیوه­ نامه کارت صلاحیت تدریس نسبت به ثبت نام در رشته مورد تقاضا اقدام کنند.

تفاهم نامه برگزاری آزمون های متقاضیان سایر رشته ها (به جز موسیقی) نیز با موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر منعقد شده و روند برگزاری آزمون این رشته ها به صورت استانی و طی روزهای آینده انجام خواهدشد.

 

 

۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید