اخبار

مدیرکل هنرهای نمایشی از اجراگران تئاتر«صاحبدلان» قدردانی کرد

مدیرکل هنرهای نمایشی از اجراگران تئاتر«صاحبدلان» قدردانی کرد
مدیرکل هنرهای نمایشی به همراه رییس تئاتر شهر با حضور در مجموعه تئاتر شهر از اجراهای دور دهم «تئاتر صاحبدلان» در محوطه این مجموعه و آخرین اجرای نمایش «بین یه عالمه ماهی» در تالار سایه دیدن کرد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، قادرآشنا مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ابراهیم گله دارزاده مدیر تئاتر شهر جمعه شب یازدهم مهر ماه با حضور در مجموعه تئاترشهر از اجراهای دور دهم ویژه برنامه های عاشورایی تئاتر «صاحبدلان» در محوطه این مجموعه و آخرین اجرای نمایش «بین یه عالمه ماهی» در تالار سایه دیدن کرد.

محمود فرهنگ مدیر کانون تئاتر دینی اداره کل هنرهای نمایشی هم در این دیدار ضمن قدردانی از حضور قادر آشنا در اجراهای دور دهم تئاتر صاحبدلان گزارشی را از روند برگزاری این رویداد ارائه داد.

دور دهم تئاتر صاحبدلان تا ایام سوگواری اربعین حضرت سید الشهدا با اجرای نمایش های محیطی و خیابانی «در کربلا چه گذشت»، «نجواهای عزازیل»، «فقط به خاطر تو»، «آسمان دیگر»، «شبیه سردار» و «دمام نوازی» بعد از نماز مغرب و عشا در محوطه تئاتر شهر میزبان شهروندان تهرانی است.

بر اساس این گزارش مدیرکل هنرهای نمایشی پس از بازدید از اجراهای پروژه «تئاتر صاحبدلان» به همراه ابراهیم گله دار زاده رییس تئاتر شهر، شهرام کرمی مدیر کل فرهنگی هنری منطقه 5 تهران و رییس فرهنگسرای «فردوس»، فرهاد قائمیان بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون و محسن حسن زاده مدیر روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی  به تماشای آخرین اجرای نمایش «بین یه عالمه ماهی» به نویسندگی و کارگردانی امیر دلفانی در تالار سایه نشست.  

امیر دلفانی کارگردان و یکی از بازیگران نمایش «بین یه عالمه ماهی» هم در اجرای پایانی این اثر نمایشی ضمن قدردانی از حضور تماشاگران در اجرای پایانی نمایشی گفت: من از همه عوامل اجرایی نمایش «بین یه عالمه ماهی» قدردانی ویژه ای می کنم که در طول این چند روز صمیمانه ترین همراهی را با ما داشتند این در حالی است که پرسنل تئاتر شهر هم در این مدت تمام تلاش خود را انجام دادند تا با همراهی مدیریت پیشین و فعلی این مجموعه پشتیبان خوبی برای گروه ما باشند. به هر حال امیدوارم تئاتر به ویژه آثار نمایشی جدی از این پس هم مورد حمایت بیشتری قرار گیرند.

برای آگاهی و اطلاع درباره تازه ترین برنامه ها و اجراهای مجموعه تئاتر شهر به سامانه اینترنتی  www.city.theater.ir  و صفحه اینستاگرام این مجموعه به آدرس @tehran.city.theater  مراجعه کنید.

۱۲ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید