اخبار

بررسی شیوه برگزاری بخش بین‌الملل سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر

بررسی شیوه برگزاری بخش بین‌الملل سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر
سومین جلسه شورای سیاست‌گذاری سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر چهارشنبه ۳۰ مهرماه برگزار شد. در این جلسه درباره چگونگی بخش بین‌الملل جشنواره با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا گفت‌وگو شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد اله یاری مدیرکل دفتر موسیقی در این جلسه خلاصه ای از وضعیت جشنواره ارایه کرد و گفت: اطلاع‌رسانی فراخوان بخش‌های رقابتی و غیررقابتی که با نظر اعضای محترم شورا و دبیر جشنواره تدوین شد، انجام گرفت.

او ادامه داد: در تاریخ اول آبان ماه نیز سایت آماده ثبت اطلاعات شرکت کنندگان خواهد بود، متقاضیان تا ۱۵ آذر ماه فرصت ثبت اطلاعات خود در این سامانه را دارند، بعد از این تاریخ تمامی آثار ارسالی ‌ ثبت شده بررسی خواهند شد.

اردوان جعفریان مدیر کمیته بین‌الملل سی و ششمین جشنواره که در این جلسه حاضر بود، گزارشی از روند فعالیت بخش بین‌الملل ارائه کرد و گفت: با تجربه سال گذشته و با در نظر گرفتن شرایط شیوع کرونا در جهان امسال مطالعات و بررسی هایی برای چگونگی حضور گروه‌های بین الملل در جشنواره انجام شده است و پس از نهایی شدن تعامل و گفت‌وگوها، وضعیت بخش بین الملل برای جشنواره امسال مشخص می شود.

مجید کیانی، محمد سریر، حسن ریاحی، شاهین فرهت، نادر مشایخی و محمد اله یاری مدیرکل دفتر موسیقی اعضای شورای سیاست‌گذاری این دوره جشنواره هستند و حسن ریاحی دبیر سی و ششمین دوره جشنواره است.

۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید