اخبار

نشست مشترک دفتر موسیقی با هیات مدیره مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری

نشست مشترک دفتر موسیقی با هیات مدیره مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری
نشست مشترک دفتر موسیقی با هیات مدیره مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری، روز شنبه سوم آبان ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نشست مشترک این دفتر با هیات مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری با حضور حمید قبادی مشاور اجرایی معاونت هنری، محمد اله یاری مدیرکل دفتر موسیقی و  چند نفر از اعضای هیات مدیره این مجمع روز شنبه سوم آبان ماه برگزار شد.

 برگزاری کنسرت ها با شیوه های جدید در شرایط کرونا، بررسی روند قیمت گذاری بلیت های کنسرت(در صورتی که ستاد ملی کرونا اجازه برگزاری بدهد) و تعامل و همکاری بهتر مدیران سالن های اجرای صحنه ای با تهیه کنندگان از جمله محورهای مورد گفتگو در این جلسه بود.

در این جلسه مقرر شد هیات مدیره به کمک سایر اعضای مجمع درباره قیمت گذاری بلیت اجراهای صحنه ای با در نظر گرفتن عوامل مختلف به پیشنهاد مشترکی برسند.

از دیگر موضوعاتی که در این نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت، لزوم تفکیک مراجعان حقیقی و حقوقی به سامانه  شعر و ترانه دفتر موسیقی و ارائه راهکار برای اعتراض احتمالی تهیه کنندگان در صورت تایید نشدن آثار توسط کارشناسان شورای شعر، ترانه و کلام این دفتر بود.

در این جلسه  صدرالدین حسینخانی، اردوان جعفریان، امیرعباس ستایشگر، مهدی کاشی از اعضای هیات مدیره مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری در این جلسه حضور داشتند و محسن رجب پور نیز از طریق ارتباط تصویری در جلسه حضور داشت

 

 

 

 

 

 

۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید