اخبار

تسلیت مدیر کل دفتر موسیقی برای درگذشت امان الله طاهری

تسلیت مدیر کل دفتر موسیقی برای درگذشت امان الله طاهری
در پی درگذشت استاد امان الله طاهری از هنرمندان شناخته شده موسیقی نواحی سنقر استان کرمانشاه، مدیر کل دفتر موسیقی پیام تسلیتی را منتشر کرد.

در پیام محمد الهیاری مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای استاد طاهری آمده است: «موسیقی استان کرمانشاه یکی از نوازندگان چیره دست خود را در عرصه نوازندگی دوزله از دست داد. استاد امان الله طاهری که با نام هنری «آمان دای» فعالیت می کرد، نقش موثری در موسیقی شهرستان سنقر و کلیایی از توابع استان کرمانشاه داشت. امان الله طاهری بیش از هفت دهه برای استمرار در زمینه دوزله نوازی و موسیقی فعالیت کرد.

فقدان این هنرمند گرانقدر را به جامعه هنری کشور و خانواده محترم‌شان، تسلیت می گویم و علو درجات را برای این هنرمند زنده یاد از درگاه خداوند متعال خواستارم.

۱۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۴

نظرات بینندگان

رسول طاهری
۱۳۹۹/۰۸/۱۹
0
0
0

غم از دست دادن پدر مهربان و زحمت کش ومردمی را به جامعه هنری تسلیت عرض میکنیم و سپاس وقدر دانی از کلیه خبر گزاری ها و وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی را بخاطر پوشش خبری درگذشت هنرمند گرامی را داریم ۰ (خانواده طاهری)

حمید شیرخانی
۱۳۹۹/۰۸/۱۹
0
0
0

پدربزرگ اینجانب از اسطوره های ساز دوزله بود که جشنواره ها وفستیوال های فراوانی با صدای ساز او افتتاح شد ومایه افتخار غرب کشور بودند او همیشه در قلب ما خواهد ماند ...هنر فراموش شدنی نیست وهنرمند هرگز ....باتشکر از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی بخاطر لطف ومحبتی که به خاندان طاهری داشتند


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید