اخبار

داوری مرحله دوم آثار راه یافته به مرحله دوم داوری جشنواره تجسمی فجر آغاز شد

داوری مرحله دوم آثار راه یافته به مرحله دوم داوری جشنواره تجسمی فجر آغاز شد
بنا بر اعلام دبیرخانه جشنواره تجسمی دریافت آثار برای داوری نهایی از روی اصل آثار در برخی از رشته های جشنواره تجسمی فجر که داوری دو مرحله ای داشتند، آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، ‏، نخستین دور انتخاب آثار در ‏موسسه هنرهای تجسمی معاصر ـ دبیرخانه جشنواره ـ به پایان رسید و آثار راه یافته به مرحله نهایی داوری در برخی رشته ها که انتخاب آثار نهایی پس از مشاهده اصل آثار اعلام می شود و همچنین آثار نهایی راه یافته به جشنواره در برخی رشته های دیگر که داوری آنها تک مرحله ای بود اعلام شد ‏870که در مجموع 870 اثر از 620 هنرمند در این مرحله معرفی شدند.

بنا به اعلام دبیرخانه جشنواره های تجسمی فجر دریافت آثار هنرمندان راه یافته به مرحله دوم انتخاب آثار برای نمایشگاه جشنواره هنرهای تجسمی فجر در رشته های نقاشی، مجسمه، خوشنویسی، نگارگری، سفال و سرامیک، هنرهای جدید و بخشی از آثار تصویرسازی آغاز شده و هنرمندان آثار خود را در محل موسسه فرهنگی هنری صبا به دبیرخانه جشنواره تحویل دادند تا شورای داوران برای انتخاب نهایی آثار را بررسی کنند.

همچنین آثار رشته های کاریکاتور، عکاسی، گرافیک و بخش دیگری از آثار تصویر سازی که انتخاب نهایی آنها انجام شده است در دبیرخانه جشنواره برای نمایشگاه آماده خواهند شد.

سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر بهمن 99 در فرهنگستان هنر، موسسه صبا برگزار می شود.‏

 

 

 

 

۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۵:۴۲

نظرات بینندگان

صدیقه فخارزاده
۱۳۹۹/۱۱/۰۵ Iran
0
0
0

با سلام . من یکی از هنرمندان هنرهای تجسمی وزارت ارشاد هستم . ایکاش مثل سالهای گذشته با ارسال فراخوان یا پیامک اطلاع رسانی میکردید و من خیلی دلم میخواست در جشنواره شرکت کنم


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید