اخبار

صدور اینترنتی مجوز آموز شگاه‌های آزاد هنری

صدور اینترنتی مجوز آموز شگاه‌های آزاد هنری
مجوز تاسیس و تمدید آموزشگاه‌های آزاد هنری در رشته های موسیقی، تجسمی، نمایشی، خوشنویسی و هنرهای سنتی در سامانه آموزشگاه‌های آزاد هنری انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی دفتربرنامه ریزی و توسعه آموزش های هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، دو ماه پیش سامانه آموزشگاه های آزاد هنری افتتاح شد و پس از آن با انجام مراحل آزمایشی و رفع موانع، ثبت نام  متقاضیان برای صدور و تمدید مجوزهای آموزشگاه های آزاد هنری هر روز انجام می شود.

در سامانه آموزشگاه های آزاد هنری  تاکنون  131 نفر متقاضی  مجوز تاسیس آموزشگاه آزاد در رشته های  موسیقی، تجسمی، نمایشی، خوشنویسی و هنرهای سنتی ثبت نام  کرده اند، همچنین 449 نفر متقاضی تمدید مجوز آموزشگاه آزاد هنری در این سامانه شده اند. همچنین  94 مجوز آموزشگاه آزاد هنری در رشته های فوق تمدید شده است.

به منظور دسترسی و سهولت بیشتر برای متقاضیان و مدیران آموزشگاههای آزاد هنری، سامانه آموزشگاه های آزاد هنری، به نشانی :  sso.farhang.gov.ir فعال است و همه امور مربوط به مجوز صدور، تمدید و تأسیس آموزشگاه، تغییر مکان آموزشگاه، تغییر درجه هنری آموزشگاه و تغییر مدیر مسئول و.... از طریق این سامانه انجام می شود و هیچگونه خدمات حضوری در این دفتر انجام نمی شود.

۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید