اخبار

نمایشگاه «تاریخ در قاب» برپا می‌شود

نمایشگاه «تاریخ در قاب» برپا می‌شود
نمایشگاه «تاریخ در قاب» روز یکشنبه دوازدهم بهمن‌ماهبا تجلیل از «حسین پرتوی» عکاس انقلاب و دفاع مقدس افتتاح می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت؛هنر انقلاب اسلامی آیینه تمام‌نمای ایثار و رشادت و سرافرازی مردمی است که به پشتوانه ایمان و مدد الهی، همینه پوشالی ستم‌پیشگان را در هم شکستند. مرور تصاویر به‌جا مانده از غرورآفرینی آزاداند‌یشان این کهن بوم و برجانی‌ست تازه در کالبد آزادی و آزادی خواهی؛ در آستانه چهل‌ودومین سال طلوع فجر رهایی، نمایشگاه «تاریخ در قاب» از سوی موسسه هنرمندان پیشکسوت برپا می‌شود.

نمایشگاه «تاریخ درقاب» روز یکشنبه دوازدهم بهمن‌ماه  1399 ازساعت 15 تا 17 درنگارخانه لرزاده افتتاح می‌شود. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند سیزدهم تا بیست‌ونهم بهمن‌ماه، ساعت 10 تا 18 به جز ایام تعطیل از این نمایشگاه دیدن کنند.

گشایش نمایشگاه «تاریخ درقاب» باتجلیل از زنده‌یاد «حسین پرتوی»عکاس انقلاب و دفاع مقدس همراه خواهد بود.

ضمن این ‌که در این نمایشگاه شاهد آثاری از زنده یاد حسین پرتوی، محمدعلی جدیدالاسلام، محمود حاج محمدی، محمد صیادصبور، مرتضی صادقی‌افجه، سعید صادقی قازانچانی، علی قلم‌سیاه، علی کاوه و عباس ملکی خواهیم بود.

نمایشگاه «تاریخ در قاب» به همت موسسه هنرمندان پیشکسوت با همکاریفرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران و موسسه فرهنگی، هنری و پژوهشی صبا از سیزدهم تا بیست‌ونهم بهمن‌ماه ساعت 10 الی 18درنگارخانه لرزاده به نشانی فرهنگستان هنر، خیابان ولی‌عصر(عج) نرسیده به خیابان طالقانی پلاک 1554 (ورودی شرقی) و خیابان ولی‌عصر(عج) خیابان طالقانی، خیابان شهید برادران مظفر شماره 175(ورودی غربی) برپا می‌شود.

علاقه‎‌مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت موسسه هنرمندان پیشکسوت به نشانی

www.kesvat.ir و صفحه honarmandan_pishkesvat در اینستاگرام مراجعه کنند.

۸ بهمن ۱۳۹۹ ۲۲:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید