اخبار

تئاترها امروز ۱۶ فروردین اجرا می‌شود/ منتظر جلسه ستاد کرونا هستیم

تئاترها امروز ۱۶ فروردین اجرا می‌شود/ منتظر جلسه ستاد کرونا هستیم
مدیر روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی اعلام کرد اجراهای تئاتری با توجه به قرمز شدن وضعیت کرونایی شهر تهران تنها در روز ۱۶ فروردین به صحنه می‌روند.

محسن حسن‌زاده مدیر روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی درباره فعالیت تئاتر با توجه به قرمز شدن وضعیت کرونایی شهر تهران و تعطیل شدن مشاغل تمامی گروه‌های تعیین شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا، به خبرنگار مهر گفت: از سال گذشته اداره کل هنرهای نمایشی تلاش بسیاری را برای جابجایی تئاتر از گروه ۳ به گروه ۲ مشاغل در ستاد ملی مقابله با کرونا انجام داد و در نهایت از هفته گذشته این اتفاق افتاد و تئاتر می‌تواند در شرایط آبی، زرد و نارنجی فعال باشد.

وی تأکید کرد: طبق قاعده ستاد ملی مقابله با کرونا در شرایط قرمز تمامی مشاغل گروه‌های تعیین شده تعطیل می‌شوند و فعالیت تئاتر نیز از این امر مستثنی نیست و ما در حوزه تئاتر فقط امروز دوشنبه ۱۶ فروردین اجرا خواهیم داشت و از فردا اجراهای تئاتری تعطیل می‌شوند.

حسن‌زاده در پایان یادآور شد: طبق پیگیری‌هایی که انجام دادیم قرار است عصر امروز ۱۶ فروردین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با حضور رئیس جمهور برگزار شود و تصمیمات جدیدی برای پایتخت در شرایط قرمز کرونایی اتخاذ شود. مبنای فعالیت ما در تئاتر از فردا منوط به تصمیمات اتخاذ شده است. اگر این تصمیمات مربوط به تئاتر و سینما نباشد بر اساس قاعده، در شرایط قرمز فعالیت تئاتر و سینما تعطیل خواهد بود.

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۷:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید