اخبار

دعوت به طراحی و راه‌اندازی فصل مد رمضان ایرانی ـ اسلامی

دعوت به طراحی و راه‌اندازی فصل مد رمضان ایرانی ـ اسلامی
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان از دست‌اندرکاران عرصه مد کشور برای طراحی فصل مد رمضان دعوت به همکاری کرد.
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، سیده مرضیه شفاپور دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس طی پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن این ماه پر برکت و ارزوی سلامتی برای همه مردم عزیز ایران و جامعه پرتلاش مد و لباس از طراحان کشور دعوت کرد برای راه‌اندازی فصل مد رمضان تلاش کنند.
متن پیام دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور به این شرح است:
اغاز ماه عزیز رمضان فرصتی است تا جامعه طراحان کشور با نگاهی به اداب و سنن غنی ایرانی ـ اسلامی فعالیتی نوین و جهانی را پایه‌ریزی کنند. اکنون چندین سال است که برندهای مطرح جهان با بهره‌گیری از فرصت ماه رمضان به ارائه پوشش عفاف و حیا اقدام و فصلی نو به فصول مد و لباس جهان اضافه کرده‌اند.
قدر مسلم طراحان و دست‌اندرکاران حوزه مد و لباس کشورمان نیز با بهره‌گیری از توانمندی‌های بی‌بدیل خود می‌توانند وارد این حوزه شده و طرح‌هایی برگرفته از اصالت ایرانی بر پایه سنت‌های اسلامی برای همه مسلمانان جهان ارائه کنند.
ضمن آرزوی سلامت و عبور از بحران کرونا برای همه مردم ایران و بهره‌مندی همه از برکات این ماه الهی، امیدوارم در سال‌های آتی بتوانیم فصل مد رمضان ایرانی ـ اسلامی را برگزارکنیم. برای تحقق چنین هدفی از همه طراحان و فعالان عرصه مد و لباس دعوت به همکاری می‌کنم.
۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید