اخبار

رونمایی از مستند «دنیای چاپلین» در موزه هنرهای معاصر تهران

رونمایی از مستند «دنیای چاپلین» در موزه هنرهای معاصر تهران
در مراسمی با حضور مستندسازان، مدیران و اهالی فرهنگ و رسانه از مستند «دنیای چاپلین به روایت امیر تاجیک » ، پنج‌شنبه 22 مهرماه ساعت 15 در سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران رونمایی خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران، دنیای چاپلین به بررسی زندگی «چارلی چاپلین» نابغه هنر هفتم، تلاش‌های ضد جنگ وی، داستان اخراج چاپلین از آمریکا و تاثیراتی که در جهان قرن بیستم داشت، می پردازد. ویژگی مهم مستند، تولید آن با «تلفن همراه» بوده و در زمره مستندهای موبایلی قرار می‌گیرد که در سال‌های اخیر در کشورهای مختلف رواج یافته و جشنواره های متعددی برای تولیدات موبایلی در سراسر جهان برگزار می‌شود. 
علیرغم استفاده از ساده‌ترین ابزار فیلم‌سازی، تحقیق و پژوهش مناسبی برای این فیلم انجام شده و در امور پساتولید (پست پروداکشن) از حرفه‌ای‌ترین عوامل سینما برای تدوین، صداگذاری، کالرکارکشن و تولیدات ویدئوموشن استفاده شده است.
امیر تاجیک کارگردان، محسن عسگری پژوهشگر و نویسنده، ناصر طهماسب گوینده، حامد بارئی طبری طراح گرافیک، حسن شبانکاره طراحی و میکس صدا، سید ماهان ملک آرا مدیرتولید، نیما افلاکی تدوینگر و آیدا محمدی دستیار تولید از عوامل «دنیای چاپلین» هستند که ساعت 15:00 در سینماتک به نمایش درخواهد آمد.ورود برای عموم آزاد است.
۲۰ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید