اخبار

بررسی 10 درخواست تاسیس آموزشگاه موسیقی

بررسی 10 درخواست تاسیس آموزشگاه موسیقی
10پرونده متقاضیان تاسیس آموزشگاههای آزاد موسیقی در جلسه این هفته شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاههای موسیقی بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری معاونت امور هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، صد و هفتاد و ششمین جلسه شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی، با حضور مدیرکل  دفتر آموزش و اعضای این شورا برگزارشد.

در این جلسه، پرونده 10 نفر از  متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی توسط اعضا شورا بررسی شد و هشت   نفر از متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی به صورت آنلاین از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، فارس، کهکیلویه و بویراحمد، گلستان، مازندران و یزد(یک نفر) و همچنین دو نفر از استان تهران   به صورت حضوری در مصاحبه شرکت کردند و پرونده 10 متقاضی بررسی شد.

این جلسات به منظور رسیدگی و نظارت بر عملکرد آموزشگاه‌های آزاد هنری، ایجاد هماهنگی‌های لازم در کار شوراهای رسیدگی و نظارت استان در سراسر کشور و رسیدگی به درخواست متقاضیان تاسیس آموزشگاه های  آزاد موسیقی  با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت آنلاین  برگزار می شود.

اعضا شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی، حسن ریاحی، داود گنجه‌ای، کیاوش صاحب نسق،  سیمون آیوازیان،  محمد اله‌ یاری فومنی مدیر کل سابق دفتر موسیقی، احمد صدری  به عنوان نماینده فرهنگستان هنر  و علی اکبر صفی پور  مدیرکل دفتر آموزش  هستند.
۲۱ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید