اخبار

خواننده‌ای که به ایران برگشته مجوز ندارد

خواننده‌ای که به ایران برگشته مجوز ندارد
معاون هنری وزیر ارشاد گفت: هیچ مجوزی برای خواننده‌ای که مدتی است به ایران بازگشته نداریم و بنایی هم برای صدور چنین مجوزی نداریم.
معاون هنری وزیر ارشاد گفت: هیچ مجوزی برای خواننده‌ای که مدتی است به ایران بازگشته نداریم و بنایی هم برای صدور چنین مجوزی نداریم.
حمید شاه آبادی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی  پس از بیان برخی شایعات درباره صدور مجوز برای خواننده ای که مدتی است به ایران بازگشته، اظهار کرد: هیچ مجوزی در این باره صادر نکرده ایم و بنایی هم برای صدور چنین مجوزی نداریم.

وی ادامه داد: راهبرد و سبک معاونت هنری و پیرو آن دفتر موسیقی همواره برای حمایت از موسیقی اصیل ایرانی مشخص بوده است و هر فعالیت موسیقی که از این فضا خارج باشد و بخواهد فضای دیگری در موسیقی کشور تداعی کند، هیچ گاه مجوزی از وزارت ارشاد اخذ نمی کند.

شاه آبادی تصریح کرد: خواننده هایی که در فضای کشور و در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی فعالیت می کنند با آنچه مورد نظر جامعه است آشنا هستند و براساس آن نیز آثار خود را خلق کرده و برای اخذ مجوز نیز مشکلی ندارند.

معاون هنری وزیر ارشاد با انتقاد از برخی سایت ها گفت: خواننده ای که به ایران بازگشته از وزارت ارشاد مجوزی ندارد و آنچه گفته و شنیده شده شایعه است. برای خود من هم توجه برخی از سایت ها به این موضوع جای تعجب دارد.

وی اظهار کرد: شایعات برخی سایت ها برای رسیدن به اهداف دیگری است، وگرنه وزارت ارشاد از مدت ها پیش با چنین درخواستی روبه رو بوده و تا کنون با آن موافقت نکرده است.

چندی پیش یکی از خبرگزاری ها گفت و گویی را با خواننده ای منتشر کرده که پس از سال ها دوری از ایران به کشور بازگشته است. در این گفت و گو بیان شده که دفتر موسیقی برای برخی از آثار وی مجوز صادر کرده است.

۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید