اخبار

سه ایستگاه تا پایان صله رحم هنری دولت دهم

سه ایستگاه تا پایان صله رحم هنری دولت دهم
نماینده ویژه معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد از سفر به سه استان کرمان، کرمانشاه و خراسان رضوی و دیدار با هنرمندان آنها تا پایان فعالیت دولت دهم خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رضا محمدی با اشاره به دیدار با هنرمندان استان لرستان افزود: در چهاردهمین سفر از دور دیدار با هنرمندان سراسر کشور، از 60 هنرمند و 60 حامی هنر لرستانی تقدیر شد.

وی در ارتباط با اینکه این هنرمندان اغلب از پیشکسوتان عرصه هنر استان لرستان بودند اظهار داشت: همچنین در سفر به این استان هنرمندان مشکلات خود را مطرح کردند که اغلب مربوط به مسئله بیمه و شورای ارزشیابی هنرمندان بود.

نماینده ویژه معاون هنری ارشاد از سفر به استانهای مختلف و دیدار با هنرمندان به عنوان صله رحم صنفی یاد کرد و گفت: بیشتر مسائل مطرح شده توسط هنرمندان استان لرستان سوال در ارتباط با موسسه هنرمندان پیشکسوت و کسب اطلاع از فعالیت این موسسه بود.

محمدی تصریح کرد که به عنوان نماینده ویژه معاون هنری وزیر ارشاد مشکلات این هنرمندان را به مسوولان منتقل خواهد کرد.

وی در مورد گله یکی از هنرمندان در این دیدار نسبت به حضور نداشتن نماینده موسیقی استان لرستان در جشنواره موسیقی نواحی اظهار داشت: این مورد بررسی و مشخص شد که در این جشنواره نماینده مردم لرستان حضور داشته ولی از شهر مورد نظر این هنرمند نبوده و گروه موسیقی از شهر دیگری بوده است.

به گفته وی، دیدار با هنرمندان شهرهای مختلف کشور از دو سال پیش شروع و از آن زمان تاکنون کاروان صله رحم به 14 استان مختلف سفر کرده است.

 

۱۵ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید