اخبار

حضور محمد گلریز در روابط عمومی معاونت هنری/روابط عمومی ها باید مورد حمایت واقع شوند

حضور محمد گلریز در روابط عمومی معاونت هنری/روابط عمومی ها باید مورد حمایت واقع شوند
محمد گلریز دبیر پنجمین جشنواره موسیقی مقاومت طی روزهای اخیر مهمان ر وابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود. او در این دیدار با بیان این که در سال های جوانی بخشی از فعالیت خود را در روابط عمومی گذرانده است گفت: همواره نسبت به روابط عمومی مجموعه های مختلف دیدگاه خوبی داشته ام و حرف من همیشه درباره روابط عمومی این بوده است که روابط عمومی ها باید مورد حمایت واقع شوند.

وی اضافه کرد:اگر روابط عمومی هر سازمان و ارگانی دارای عملکرد قوی باشد مطمئنا می تواند سهم بسزایی در معرفی اساس و بنیاد آن سازمان داشته باشد.

این خواننده پیشکسوت موسیقی انقلاب درباره جشنواره موسیقی مقاومت نیز توضیحاتی ارائه داد و در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا بعد از برگزاری چهار دوره جشنواره موسیقی مقاومت انتظاراتی که دراین حیطه داشته اید برآورده شده است یا خیر تصریح کرد: به نظر من انتظارات موجود دراین حیطه برآورده نشده است چرا که دراین حیطه تبلیغات و سرمایه گذاری به آن شکلی که باید صورت نگرفته است بویژه تبلیغات که درحال حاضر حرف اول را می زند. این غفلت درحالی اتفاق افتاده است که موسیقی مقاومت دارای پتانسیل زیادی است و می تواند بیش از این ها مورد استفاده و شناسایی نزد افراد جامعه قرار بگیرد. با این حال امسال نیز مانند سال های گذشته از تبلیغات درباره این جشنواره چندان که باید بهره نبرده ایم.

به گزارش روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی،پنجمین جشنواره موسیقی مقاومت از روز بیست و سوم مردادماه در دو بخش گروه نوازی و آهنگسازی برگزار می شود.هم چنین،بخش وی‍ژه ای دراین جشنواره با عنوان "ترانه سرایی"گنجانده شده است.به گفته گلریز،دراین دوره هم چنین،داوران علاوه براهدای جایزه به برگزیدگان جشنواره،اثری را به عنوان نماد موسیقی مقاومت معرفی و به آن جایزه ای ویژه اهدا خواهد شد.اختتامیه این جشنواره نیز روز بیست وششم مردادماه با حضور سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به احتمال زیاد درتالار وحدت برگزار خواهد شد.

 

۱۹ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید