اخبار

نامه حمید شاه آبادی خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی :افق نگاه اعتدال خواه شما در موضوع فرهنگ و هنر ستودنی است

نامه حمید شاه آبادی خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی :افق نگاه اعتدال خواه شما در موضوع فرهنگ و هنر ستودنی است
آمده اید پیام معنویت انقلاب اسلامی را به جهان اعلام کنید و با آگاهی در مسئولیت بزرگ و پرمخاطره وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سخنگویی هفت هزار سال تاریخ و تمدن ایران(این سرزمین دین و آیین) را بر عهده بگیرید.
<:xml>

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حمید شاه آبادی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نامه ای حضور علی جنتی را به عنوان سکاندار این وزارتخانه تبریک گفت و افق نگاه اعتدال خواه دولت تدبیر و امید را به موضوع فرهنگ ستود.

شاه آبادی در این نامه با اشاره به دفاعیات جنتی در روز اخذ رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی موضوع کرامت انسانی هنرمندان و ارایه تصویری جانبخش از امروز و آینده  ایران را با رجوع به پیشینه با شکوه از ایران و فرهنگ دیرپای این کشور از برجسته ترین برنامه های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برشمرد.

وی اظهار داشت: تلاش برای تداوم توسعه فرهنگی و اعزام سفیران فرهنگ ایران برای معرفی چهره ایران توحیدی و معنویت گرا از جمله برنامه های موفق شماست که برای نخستین بار چهره دیپلماسی فرهنگی و هنر ایران را نمایش می دهد.

در انتهای این پیام حمید شاه آبادی از دکتر علی جنتی به عنوان فرزند حوزه و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به واسطه تکریم بزرگان حوزه های علمیه در برنامه های پیشنهادی خود تقدیر کرد و برای جنتی به عنوان پل پیوند حوزه و هنر در زمینه نقدپذیری و انتقال تجارب معرفی و مذهبی به گنجینه فرهنگ و هنر ایران، آرزوی موفقیت کرد.

<:xml>
۲۷ مرداد ۱۳۹۲ ۱۴:۰۳
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید