اخبار

ارتباطات بین المللی از محورهای آینده معاونت هنری است

ارتباطات بین المللی از محورهای آینده معاونت هنری است
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: یکی از محورهای حکم وزیر برای بنده ایجاد رابطه با هنرمندان و ارتباط در سطح جهانی بود که امیدوارم بتوانیم به خوبی در این راستا حرکت کنیم.

به گزارش روابط عمومی معاونت اموری هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،‌ علی مرادخانی شب گذشته در مراسم گشایش نمایشگاه پوسترهای موسیقی ایران با تاکید بر لزوم جهانی شدن در هنر ایران افزود: اگر به ارتباطات بین‌المللی فکر نکنیم رفته رفته تبدیل به جزیره خواهیم شد و من امیدوار هستم که با کمک شما به این اهداف دست پیدا کنیم.

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: در حوزه فرهنگ مطالبات بسیار است و باید آن را به تعادل برسانیم.

مرادخانی با اشاره به همکاری با شهرداری تهران گفت: در وهله اول باید ارتباط خود را با شهرداری تهران بهتر و بیشتر از گذشته کنیم تا کار ابعاد گسترده‌تری پیدا کند و بتوانیم از این راه قدمهایی را برداریم.

وی از آغاز برنامه‌ریزی‌ها در معاونت هنری وزارت ارشاد از هفته آینده خبر داد و گفت: من هم اولین حضورم را در موزه‌ای که به نام امام علی (ع) است و در حضور کسانی که در نقطه اول خلاقیت قرار دارند به فال نیک می‌گیرم.

وی افزود: نقطه اول خلاقیت بسیار مهم است و آن زمانی که خدا خلقت را آغاز کرد اولین لحظه خلقت را امتیاز بالایی قرار داد و گرافیست‌ها از این بابت بسیار خوشبختند که در نقطه اول خلاقیت قرار دارند و بسیاری از هنرهای دیگر در ادامه این هنرها قرار می‌گیرند.

موزه هنرهای دینی امام علی (ع) شب گذشته پذیرای سومین نمایشگاه موزه گرافیک ایران با حضور علی مرادخانی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از طراحان گرافیک و اهالی موسیقی ایران بود.

در سومین نمایشگاه ادواری موزه گرافیک ایران ۶۹ پوستر با موضوع موسیقی از دهه ۱۳۴۰ تا ۱۳۶۰ به نمایش درآمده است. این نمایشگاه شامل آثاری از طراحان گرافیکی همچون ژوبین آصف جاه، صادق بریرانی، ابراهیم حقیقی، بهزاد حاتم، درخشانی، قباد شیوا، حسن فوزی تهرانی، مرتضی ممیز و محمد وجدانی است.

سومین نمایشگاه ادواری موزه گرافیک ایران ساعت روز جمعه ۸ شهریور ماه جاری افتتاح و به مدت ۱۰ روز در موزه‌ امام علی(ع) واقع در در خیابان ولی عصر(عج)، رو به روی بزرگراه نیایش، بلوار اسفندیار، شماره ۳۵ میزبان علاقه مندان و بازدیدکنندگان است.

 

۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید