اخبار

تبریک رییس اتحادیه پوشاک به مرادخانی

تبریک رییس اتحادیه پوشاک به مرادخانی
رییس اتحادیه کشوری صنف پوشاک انتصاب معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در متن پیام تبریک ابوالقاسم شیرازی، رییس اتحادیه کشوری صنف پوشاک خطاب به علی مرادخانی آمده است: انتصاب شایسته و بایسته حضرتعالی را به سمت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تبریک می‌گوییم. معاونتی که مسئولیت حوزه‌های خطیری از قبیل تجسمی، موسیقی، نمایشی، آموزش و توسعه فعالیت های هنری و در نهایت و به نوعی حساس‌تر از دیگر موارد، حوزه مد و لباس را بر عهده دارد.

در ادامه این پیام آمده است: همان‌گونه که مستحضرید قانون ساماندهی مد و لباس در سال 85 به تصویب نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی رسید، نگاه کلی این قانون تشکیل دبیرخانه‌ای با رویکرد سیاستگذاری و نظارت بر اجرای ساماندهی حوزه مد و لباس در وزارت فرهنگ و ارشاد است و حوزه تصدی را بر عهده بخش خصوصی قرار داده است.

رییس اتحادیه کشوری صنف پوشاک در ادامه پیام تبریک خود به معاون جدید امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آورده است: اتحادیه کشوری صنف پوشاک با مدیریت کلیه فعالان صنعت پوشاک در کشور را می‌توان با قاطعیت، بزرگترین نماد حقوقی بخش خصوصی در زمینه مد و لباس با بهرمندی از طراحان، تولید کنندگان و توزیع‌کنندگان دانست.

در این پیام تاکید شده است: مرور فعالیت‌های ساماندهی مد و لباس از جمله برگزاری نمایشگاه‌ها و جشنواره های فجر مصداق آن است که اتحادیه کشوری صنعت پوشاک همکاری تنگاتنگ با معاونت هنری داشته و امید است با حضور آن‌ جناب در سمت تصدی این معاونت بتوانیم با بستر سازی مناسب، اقدامات مطلوبی در حوزه مد و لباس و تاثیر آن در سبک زندگی انجام دهیم.

 

۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید