اخبار

برای اجرای عمومی آثار حاضر در جشنواره نمایش آیینی و سنتی تلاش خواهیم کرد

برای اجرای عمومی آثار حاضر در جشنواره نمایش آیینی و سنتی تلاش خواهیم کرد
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بعد از حضور در مجموعه تئاتر شهر و بازدید از روند اجرای آثار در جشنواره نمایش های آیینی و سنتی از تلاش این معاونت برای فراهم کردن شرایط اجرای عمومی آثار به صحنه رفته در این رخداد خبر داد.

علی مرادخانی با حضور در مجموعه تئاتر شهر از نمایش های اجرا شده در شانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش های آیینی و سنتی دیدن کرد.

وی در این دیدار به تماشای بخشی از نمایش های به صحنه رفته در تالارهای قشقایی، سایه، چهارسو و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر، نمایش های آیینی، بازی های نمایشی، مجالس شبیه خوانی و پاتوق کودک و نوجوان نشست.

معاون هنری وزیر ارشاد در دیدار با عوامل اجرایی نمایش ها تصریح کرد تمام تلاش خود را انجام خواهم داد تا در این دوره نسبت به ایجاد فضاهای مختلف نمایشی برای اجرای عمومی همه آثار نمایشی به صحنه رفته در جشنواره نمایش های آیینی سنتی اقدامات لازم را انجام دهم و امیدوارم روزی را ببینیم که اهالی تئاتر دیگر دغدغه ای برای اجرای عمومی در تالارهای نمایشی نداشته باشند.

شانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش‌ های آیینی - سنتی در پنج بخش مرور، صحنه‌ای، مهمان، دانشگاهی و بین‌الملل تا ۳۰ شهریور ماه در تهران برپاست.

۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید