اخبار

وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی از موزه هنرهای معاصر بازدید کرد

وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی از موزه هنرهای معاصر بازدید کرد
علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه علی مرادخانی معاون امور هنری از نمایشگاه مروری بر جنبش سقاخانه که در موزه هنرهای معاصر تهران برپاست، بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دراین بازدید دو ساعته که علی مرادخانی معاون امورهنری و همچنین مرتضی کاظمی مشاور وزیر در امور اقتصاد فرهنگ و هنر وی را همراهی می کردند، از آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران نیز بازدید کردند.

علی مرادخانی در این دیدار با توجه به اهمیت موزه و لزوم ارتقای کیفیت موزه در رسیدن به استاندارهای جهانی ابراز امیدواری کرد با اختصاص بودجه مناسب مشکلات موزه در آینده نزدیک به تدریج برطرف شود.

دراین بازدید احسان آقایی رییس موزه هنرهای معاصر تهران با ارائه توضیحاتی درباره آثار جنبش سقاخانه و آثار گنجینه موزه خواستار توجه بیشتر به این موزه مهم و رفع مشکلات این مجموعه شد.

در نمایشگاه مروری بر جنبش مکتب سقاخانه در هنر معاصر ایران که تا 21 آبان ماه در موزه هنرهای معاصر ایران برپاست بیش از 95 اثر از هنرمندانی چون منصور قندریز، صادق تبریزی، پرویز تناولی، حسین زنده‌رودی، فرامرز پیل‌آرام، ناصر اوویسی، ژازه طباطبایی و مسعود عربشاهی به نمایش درآمده است.

۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید