اخبار

با حضور معاون امور هنری ، مراسم پایانی جشنواره تئاتر مناطق برگزار می شود

با حضور معاون امور هنری ، مراسم پایانی جشنواره تئاتر مناطق برگزار می شود
بیست و پنجمین دوره جشنواره تئاتر مناطق کشور روز یک شنبه 5 آبان ماه جاری با حضور علی مرادخانی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در یاسوج به کار خود پایان می دهد.
 

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حاشیه مراسم جشنواره تئاتر مناطق، علی مرادخانی با هنرمندان حوزه تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد دیدار خواهد کرد.

همچنین بازدید از مراکز فرهنگی و هنری یاسوج از دیگر برنامه های معاون امور هنری است.

با پایان رسیدن جشنواره‌های بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استانی در 32 استان کشور، آثار راه‌یافته به سه جشنواره منطقه‌ای کشور مشخص شدند. در این راستا جشنواره منطقه یک از 2 تا 5 آبان‌ماه در استان کهکیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود و چهار اثر برگزیده از جشنواره منطقه یک به جشنواره تئاتر فجر راه می یابند.

در این جشنواره 19 اثر نمایشی از استانهای ایلام، اردبیل، بوشهر، فارس، اصفهان، یزد، قم، تهران، همدان، مرکزی و گیلان حضور دارند  و دکتر قطب‌الدین صادقی، پیام دهکردی و عبدالحی شماسی کار ارزیابی آثار را  بر عهده دارند. همچنین چینی‌فروشان به عنوان نماینده کانون ملی منتقدان تئاتر ایران جلسات نقد و بررسی آثار جشنواره منطقه یک را برگزار می‌کند.

بنابر این گزارش، در مراسم اختتامیه جشنواره تئاتر مناطق کهگیلویه و بویر احمد قطب الدین صادقی به نمایندگی از هیئت داوران بیانیه ای را قرائت می کند.

 

 

۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۳:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید