اخبار

بازسازی اداره تئاتر در دستور کار قرار می‌گیرد

بازسازی اداره تئاتر در دستور کار قرار می‌گیرد
مدیر اداره برنامه‌های تئاتر با اشاره به در دستور کار قرار گرفتن بازسازی اداره تئاتر با پیگیری علی مرادخانی معاون هنری ارشاد ابراز امیدواری کرد که هنرمندان بتوانند به زودی به خانه اصلی خود بازگردند چون مکان فعلی فاقد امکانات تمرین و اجرای نمایش است.
<:xml>

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مریم معترف مدیر اداره تئاتر درباره بازسازی این مکان گفت: علی مرادخانی معاون هنری وزارت ارشاد هفته گذشته از ساختمان اداره تئاتر بازدید کرد و گزارش کاملی از وضعیت این بنا به وی ارائه شد. مرادخانی سابقه و نیازهای این ساختمان به تعمیر و بازسازی را به دفتر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منتقل کرده است که امیدوارم هرچه سریعتر به این مسایل ترتیب اثر داده شود. 

وی افزود: وزارت ارشاد باید هزینه‌های بازسازی ساختمان اداره تئاتر را بپردازد. پرداخت این مبلغ مستقیما ارتباطی به مرکز هنرهای نمایشی ندارد ولی امیدوارم مراحل بازسازی ساختمان اداره تئاتر هرچه زودتر عملی شود چون متاسفانه گروه‌های نمایشی در ساختمان فعلی با مشکلاتی مواجه هستند.

این کارگردان و بازیگر تئاتر یادآور شد: ساختمانی که فعلا به عنوان اداره برنامه‌های تئاتر مورد استفاده قرار می‌گیرد ساختمان استانداردی برای تئاتر نیست و گروه ها نمی‌توانند به درستی در آنجا تمرین کنند چون این مکان قبلا مدرسه و آموزشگاه بوده و درحال حاضر کلاس های درسش به عنوان پلاتو مورد استفاده قرار می گیرد. با راه اندازی مجدد اداره تئاتر و خانه کوچک نمایش گروه‌های تئاتری می توانند به خانه اصلی خود بازگردند.

<:xml>
۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۴:۴۸
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید