اخبار

با حکم معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

با حکم معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
انتظامی مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری ارشاد شد
علی مرادخانی، معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، «ندا انتظامی» را به سمت مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیمنصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی مرادخانی در حکم انتصاب مدیر جدید روابط عمومی معاونت امور هنری آورده است:«‌نظر به کاردانی، درایت و تجربه موثر شما در امور روابط عمومی و رسانه به موجب این حکم به سمت مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری منصوب می‌شوید.»

در ادامه این حکم آمده است: «قطعا با توجه به نیاز مبرم جامعه مخاطب، به دریافت اطلاعات متقن و قابل اتکاء، لزوم همکاری نزدیک با رسانه‌های مختلف و همچنین مراجع ذی‌ربط از جمله مرکز روابط عمومی وزارت متبوع، برنامه‌ریزی و فعالیت‌های تحت نظر خود را بر موارد یاد شده استوار خواهید ساخت.از خداوند بزرگ توفیق سرکارعالی را در خدمت به فرهنگ و هنر کشور عزیزمان خواستارم.»

ندا انتظامی از سال 1374 وارد عرصه مطبوعات شد و در رسانه‌هایی همچون سروش، همشهری، حیات نو، شرق، جام جم، فیلم‌نگار، بولتن جشنواره‌های مختلف هنری و... فعالیت داشته است. او همچنین مشاور رسانه‌ای گروه‌های مختلف موسیقی و نیز مدیر روابط عمومی بیست‌و‌هفتمین جشنواره موسیقی فجر و مدیر روابط عمومی موزه موسیقی بوده است.

۱۸ آبان ۱۳۹۲ ۱۵:۰۹
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید