اخبار

همزمان با روز جانباز صورت گرفت

بازدید معاون امور هنری از آسایشگاه جانبازان
همزمان با روز جانباز صورت گرفت
بازدید معاون امور هنری از آسایشگاه جانبازان
حمید شاه آبادی معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز گذشته-سه شنبه 14 تیرماه- و در آستانه روز جانباز از آسایشگاه جانبازان" نیایش" و مرکز " توانبخشی بقیه ا...  "بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در این بازدید شاه آبادی ضمن تمجید و قدردانی از مقاومت جانبازان در دوران دفاع مقدس و پس از آن ، جانبازان را سمبل های ایثار و مقاومت دانست و گفت : "شما انسان های خودساخته، پرهیزکار و کم توقعی هستید که آسایش و آرامش امروز ما را فراهم کرده اید."
در همین رابطه وی افزود: "این بازدیدها تذکری برای خود ماست و در اصل ما به زنده بودن شما زنده ایم."
در این دیدار صمیمانه شاه آبادی از نزدیک با فعالیت های فرهنگی- هنری جانبازان آشنا شد و مقرر شد تا با برنامه ریزی های اعلام شده از سوی مراکز یاد شده فعالیت های مشترکی در حوزه های فرهنگی- هنری از جمله راه اندازی کتابخانه، تقویت تیم های موسیقی درمانی ، نمایش درمانی، اعزام اساتید برای آموزش و پر کردن اوقات فراغت جانبازان با فعالیت های فرهنگی- هنری صورت گیرد .
در این بازدید عیسی کشاورز مدیر دفتر آموزش و توسعه فعالیت های هنری ، مهدی افضلی مدیر عامل موسسه توسعه هنرهای معاصر و مجید امرایی مدیر روابط عمومی با معاون امور هنری همراه بودند.
 
 
 
با تشکر
روابط عمومی معاونت امور هنری

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

۱۵ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۴
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید