اخبار

مرادخانی از پردیس تئاتر تهران بازدید کرد

مرادخانی از پردیس تئاتر تهران بازدید کرد
هم‌زمان با افتتاح سی‌و‌دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مجموعه در حال تجهیز پردیس تئاتر در منطقه 15 تهران بازدید کرد.


به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در این دیدار مجید جوزانی، مدیر پردیس تئاتر تهران از چگونگی تجهیز و بهره‌برداری این پروژه گزارشی ارایه کرد. علی مرادخانی، معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز ضمن تقدیر از مشارکت شهرداری در فعالیت‌های فرهنگی و هنری تهران و با تاکید بر هم‌افزایی آن در دولت یازدهم، گفت: «تئاتر کشور ما برای ترغیب هنرمندان به تلاش و خلاقیت بیش‌تر و عرضه آثار هنری با استانداردهای جهانی، به چنین ظرفیت‌هایی نیاز دارد.» او پیشنهاداتی هم برای تسریع انجام امور این پردیس مطرح کرد. معاون هنری وزیر ارشاد اظهار امیدواری کرد با بهره‌برداری مطلوب و شایسته از پردیس تئاتر تهران، مجموعه‌ای فاخر و در شان تئاتر ایران در اختیار هنرمندان تئاتر و علاقه‌مندان قرار گیرد.

پردیس تئاتر تهران دارای پنج سالن بلک‌باکس، یک سالن به ظرفیت 1000 نفر و یک سالن قاب عکسی ویژه نمایش‌های کودکان و نوجوانان است. همچنین 12 اتاق برای گریم و امور پشت صحنه و 2 اتاق برای تمرین پیش‌بینی شده است.

علی مرادخانی دیروز صبح، سه‌شنبه 24 دی‌ماه، پس از بازدید پردیس تئاتر تهران، برای حضور در آیین افتتاح سی‌و‌دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر عازم کیش شد.

۲۵ دی ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید